НОВОРІЧНЕ ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МИКОЛИ ЛУКАШУКА

Шановні учасники освітнього процесу!
Просимо вас  до 01.06.2022 року заповнити
анкети  за вказаними посиланнями на
Google-форми:

ВІТАЄМО З НОВИМ 2022 РОКОМ!

Привітання відмінників.

Новорічні подаруночки - символ року, отримали наші найкращі учні-гордість ліцею!

Сьогодні ліцеїстам 10-А КЗО "Криворізький ліцей "Гранд" ДОР" поталанило потрапити на зустріч з Євгеном Олеговичем Пантело - письменником Криворіжжя!
Спілкування відбулося у невимушеній атмосфері. Учні активно ставили запитання автору "Книги Асклепія". Зацікавило усіх те, що події, описані у книзі, відбувалися у Кривому Розі. Так, головний герой  прогулювався парком Мершавцева, плаваючи на човні рідними для всіх нас місцями!
Є.О.Пантело поділився своїми секретами успіху.
Разом сформували правила успішних людей і  домовилися використовувати їх щодня!
Зустріч відбулася за сприяння Дитячої бібліотеки-філіалу 15.

19 Травня
На виконання доручення Уповноваженого Президента України з прав дитини Офісу України від 20.04.3021 р.  № 15/3-07/767 в нашому ліцеї  проведено уроки інтернет-безпеки "Не ведись - прояви свою стійкість в Інтернеті", на яких було розглянуто такі важливі питання як:
- стійкість дітей до шкідливого контенту;
- небезпечні соцмережі;
- поширені ризики онлайн;
- ознаки ризикованого спілкування/поведінки дитини в Інтернеті, у тому числі можливих суїцидальних намірів;
- що робити, якщо учень потрапив під вплив шкідливого контенту;
- хто може допомогти у випадках ризикованої поведінки дитини?

8 клас. Вихователь - Сташко I. В:

5-Б клас. Вихователь - Орєхова В.Є.

14 Травня

14 травня Україна вперше відзначає День пам'яті українцівякі рятували євреїв під час Другої світової війни.

Саме тому в Криворізькому ліцеї "Гранд" в цей день були проведені відповідні заходи (бесіди, виховні години), присвячені цій темі.