Робота з охорони праці

28 квітня  День охорони праці

28 квітня  Всесвітній день охорони праці.

Пам'ятка про хімічну небезпеку

«Домедична допомога в умовах военного часу для цивільних осіб» 20 квітня

АЛГОРИТМ ДІЙ ПРИ СИГНАЛІ «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»

Видання навичок дітей правил поведінки в небезпечних ситуаціях за посиланням

Постанова №903

Робота з охорони праці та безпеки життєдіяльності в школі здійснюється відповідно до Законів України:

З працівниками школи проводиться вступний, первинний, повторний та цільовий інструктажі з охорони праці.

Для кожного навчального кабінету, які пов`язані з можливістю отримання учнями травм або загроз їхньому здоров`ю під час практичних чи лабораторних робіт, розроблено відповідні інструкції з охорони праці та правила техніки безпеки у цих кабінетах. У таких класних кабінетах школи створені куточки з охорони праці, систематично ведуться журнали реєстрації інструктажів.

Діяльність школи спрямована на дотримання санітарно-гігієнічних норм, у відповідності до ДержСанПіН.

• Усі навчальні приміщення школи мають природнє освітлення. Штучне освітлення школи забезпечується люмінесцентними лампами.
  • Чистота повітря в школі забезпечується регулярним вологим прибиранням та провітрюванням класів на перервах.

На кожному поверсі у коридорах розміщені плани евакуації.

Згідно річного плану роботи в школі проводяться тижні з безпеки життєдіяльності та охорони праці, у рамках яких проходять відкриті уроки, виховні години, конкурси малюнків, творів. Щорічно, весною, учні нашої школи беруть участь у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Безпека в житті - життя в безпеці".

З метою створення здорових і безпечних умов навчання і праці, запобігання виробничого травматизму, дотримання норм і правил охорони праці та безпеки життєдіяльності запроваджено оперативно-адміністративний контроль з охорони праці.

Адміністрацією школи здійснюється постійний контроль за своєчасним навчанням педагогічних працівників навчального закладу з охорони праці та безпеки життєдіяльності, проведенням інструктажів з працівниками, учнями на заняттях та уроках (фізики, хімії, біології, трудового навчання, інформатики, фізкультури, ЗВ, при організації суспільно-корисної праці масових позакласних заходів).

В школі добре організована робота щодо запобігання виробничого травматизму. Профілактична робота, яка постійно проводиться педагогічним колективом щодо запобігання травматизму в побуті та під час навчально-виховного процесу має позитивний результат.

№  46 про затвердження та перегляд інструкцій та положення

БЖД під час карантину

Для ознайомлення працівників та батьків

В Україні посилено карантинні заходи

03 квітня на урядовому порталі оприлюднено текст постанови Кабінету Міністрів України, якою  оновлено обмежувальні заходи на час карнтину.

Зокрема розширено перелік видів діяльності, яка дозволяється на час карантину, заборонено переміщення групою більше двох осіб, дітей до 14 років без супроводу дорослих; перебування в громадських містах без засобів індивідуального захисту; передбачено самоізоляцію осіб, які досягли 60-річного віку за деякими виключеннями; доповнено заборону на регулярні та нерегулярні перевезення автомобільним транспортом у міському пасажирському транспорті крім перевезення працівників критичної інфраструктури, що й викликало необхідність видання перепусток цими вихідними та інші умови.

З повним текстом Постанови та роз’ясненнями до неї можна ознайомитися на сайті Кабінету Міністрів України за посиланнями: