Інформація для учнів та батьків

Шановні батьки!

Сподіваємося, ви розумієте, що якість знань залежить від того, як систематично учень відвідує заняття в школі. Відповідно до Закону України «Про освіту» відповідальність за відвідування уроків дітьми несуть батьки.

Пропонуємо вам ознайомитися з системою роботи КЗО"КЛ"Гранд"ДОР" щодо попередження пропусків занять учнями закладу освіти.

1.  Щоденно класний керівник та вихователь на підйомах здійснюють контроль за відвідуванням занять учнями, відзначають відсутніх у класному журналі, записують прізвище учня (вказуючи на причину відсутності) у журналі обліку  пропуску уроків учнями школи.

2.  Батьки зобов'язані своєчасно інформувати класного керівника та вихователя про причину відсутності дитини (учня) до початку занять (до 7.45) в перший же день його відсутності на уроках.

3.  Документами, що виправдовують  відсутність учня на уроках, вважаються:

-  медична довідка з печаткою лікаря і установи;

-  заява від батьків (1-2) дні.

4. Відпускати учнів з уроків з  поважної причини

дозволяється класному керівникові тільки за  заявою від батьків  (установленого зразка). Про це в той  же день письмово повинно бути повідомлено.