SWOT - аналіз методичної роботи з педагогічними кадрами закладу у 2019-2020 н.р.

2020-2021 н.р.
Науково-методичний проєкт області

"Педагогічні стратегії розвитку самоефективної особистості в освітньому просторі Нової української школи"

Програма обласного науково-методичного проєкту

Рекомендації щодо роботи на І етапі обласного науково-методичного

проєкту

Загальношкільна проблема «Інноваційне забезпечення якості освіти як педагогічна  стратегія розвитку самоефективної особистості в освітньому просторі Нової української школи»

Загальношкільні методичні заходи з реалізації шкільної проблеми

«Інноваційне забезпечення якості освіти як педагогічна стратегія розвитку самоефективної особистості в освітньому просторі Нової української школи»

Педагогічні ради:

• «Взаємодія школи та сім’ї – єдиний шлях ефективного виховання в сучасних умовах»;

• «Педагогічна та учнівська самоефективність – шлях до успішного

освітнього простору НУШ»;

• «Шляхи формування безпечного та ефективного освітнього простору».

Психолого-педагогічні семінари:

• «Педагогічна підтримка родин і допомога батькам у період карантину та кризи: досвід і нові можливості взаємодії;

• «Комфортні умови навчання як умова розвитку самоефективної особистості»;

• «Стереотипи та упереджені судження у свідомості педагога та етичні установи щодо їх подолання»;

• Круглий стіл «Обмін досвідом, надання практичних порад щодо налагодження освітнього процесу в період карантину»;

• Майстер-клас «Використання сервісу ZOOM   для проведення дистанційного навчання»

• Місячник інноваційного уроку вчителів, що атестуються.

• Показові уроки в рамках шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2021»

• Продуктивний урок-орієнтир «Сучасного вчителя»